
Kod: 30 91 10287
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | Z ŁOŻYSKIEM |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| średnica otworu [mm]: | 118 mm |
| Wysokość [mm]: | 102,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 64,5 mm |
| Wymiar gwintu: | M14x1,5 |