
Kod: 30 91 10147
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 4 |
| Grubość [mm]: | 43,6 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 281 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 24,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |