
Kod: 30 91 10390
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wysokość [mm]: | 73,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 79 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 152 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |