
Kod: 30 91 10149
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 255 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 55 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 14,6 mm |