
Kod: 30 91 10153
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 25,6 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 308 mm |
| średnica otworu [mm]: | 150 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 13 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 122,5 mm |