
Kod: 30 91 10154
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Grubość [mm]: | 64,2 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 345 mm |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Materiał: | STAL |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |