
Kod: 30 91 10322
Producent:
ATE

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wysokość [mm]: | 78 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 74 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 143 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/0158 |