
Kod: 30 91 10161
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Głębokość [mm]: | 54,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 30,5 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |