Kod: 30 91 10182
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 33,2 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 328 mm |
| średnica otworu [mm]: | 127 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,5 mm |