Kod: 30 91 10183
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 5 |
| Grubość [mm]: | 39,7 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 305,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 110 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70 mm |