
Kod: 30 91 10185
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Grubość [mm]: | 45,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 276 mm |
| średnica otworu [mm]: | 105 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |