Kod: 30 91 10186
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 299 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 48,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wymiar gwintu: | 13,1 |
| Powierzchnia: | pokryty |