Kod: 30 91 10187
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 276 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 87 mm |
| Wysokość [mm]: | 45,3 mm |
| Wymiar gwintu: | 10,5 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |