
Kod: 30 91 10248
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 257 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 59,02 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 13,2 mm |