
Kod: 30 91 10188
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica [mm]: | 258 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 21 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,1 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 141,3 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,6 mm |