
Kod: 30 91 10190
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 24,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 76 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 155 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |