
Kod: 30 91 10192
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 55 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 249 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Wysokość [mm]: | 67,6 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z łożyskiem koła |
| Średnica piasty [mm]: | 25 mm |
| Wymiar gwintu: | M12 X 1.5 |