
Kod: 30 91 10193
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 272 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 83,2 mm |