Kod: 30 91 10195
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Wysokość [mm]: | 56,7 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 293 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 58 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |