Kod: 30 91 10157
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Minimalna grubość [mm]: | 27 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 45,5 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 321 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70,8 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |