
Kod: 30 91 10201
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9,7 mm |
| Wysokość [mm]: | 38 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 03/04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 58 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 30 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 10 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 1555 0 1 PRO |