Kod: 30 91 10250
Producent:
BREMBO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 256 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,2 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,5 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Wysokość [mm]: | 43,7 mm |