
Kod: 30 91 10262
Producent:
TEXTAR

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Wysokość [mm]: | 38,1 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 127 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,5 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 36,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 35 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 7 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2789 0 1 PRO |