
Kod: 30 91 10207
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 303 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,6 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/06 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 33,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 32 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 9,5 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2427 0 1 PRO |