Kod: 30 91 10291
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 316 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,1 mm |
| Głębokość [mm]: | 76,7 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,4 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |