Kod: 30 91 10163
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 312 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Głębokość [mm]: | 34,16 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |