
Kod: 30 91 10292
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 306 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 25 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| Wysokość [mm]: | 132 mm |
| średnica otworu [mm]: | 215 mm |
| średnica bębna hamulcowego: | 190 |
| Wymiar gwintu: | 1,25 |
| Kolor: | CZARNY |