
Kod: 30 91 10209
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Grubość [mm]: | 58,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 286 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |