
Kod: 30 91 10212
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | szczelinowy / perforowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 345 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 54 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 15.3 |
| Rozmiar gwintu 2: | 9.2 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |