
Kod: 30 91 10263
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 321 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70,7 mm |
| Wysokość [mm]: | 45,6 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 27 mm |
| średnica otworu [mm]: | 115 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 14,2 |
| Rozmiar gwintu 2: | 8,3 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |