
Kod: 30 91 10264
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Minimalna grubość [mm]: | 16 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Wymiar gwintu: | 13,0 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 18 mm |
| średnica [mm]: | 301 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Kolor: | CZARNY |