Kod: 30 91 10215
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 46,6 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 280,8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 23,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |