
Kod: 30 91 10217
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,9 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 12.6 |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |