
Kod: 30 91 10218
Producent:
TRW

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 325 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 40 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Wymiar gwintu: | 15.8 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R 02 C0176/0578 |