
Kod: 30 91 10219
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |
| Wysokość [mm]: | 46 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 105 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 14 |
| Rozmiar gwintu 2: | 7.5 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R 02 C0190/0537 |