
Kod: 30 91 10220
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 9 |
| średnica [mm]: | 276 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 21 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 15.3 |
| Rozmiar gwintu 2: | 6.6 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |