
Kod: 30 91 10342
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z łożyskiem koła |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 274 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 52 mm |
| Wysokość [mm]: | 84 mm |
| Wymiar gwintu: | M12 x 1,5 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |