
Kod: 30 91 10308
Producent:
TRW

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Minimalna grubość [mm]: | 30 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Wymiar gwintu: | 13,1 |
| Wysokość [mm]: | 44,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Kolor: | CZARNY |