
Kod: 30 91 10221
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 259 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 50,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 16,7 |
| Rozmiar gwintu 2: | 12,7 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | E190R02 C0190/0554 |