
Kod: 30 91 10293
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 332 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Głębokość [mm]: | 64 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,4 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |