
Kod: 30 91 10224
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,6 mm |
| Wysokość [mm]: | 59,8 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Rozmiar gwintu 1: | 15.8 |
| Rozmiar gwintu 2: | 12 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |