
Kod: 30 91 10225
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| średnica [mm]: | 260 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 81 mm |
| Wysokość [mm]: | 37,2 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| Wymiar gwintu: | 10,7 |
| średnica otworu [mm]: | 103 mm |
| Kolor: | CZARNY |