Kod: 30 91 10168
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Minimalna grubość [mm]: | 23,8 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 49,2 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 103 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 273 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |