
Kod: 30 91 10227
Producent:
BREMBO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 23,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 47,2 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 108 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 296 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,2 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |