
Kod: 30 91 10228
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| średnica [mm]: | 278 mm |
| średnica otworu [mm]: | 63,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 48,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |