
Kod: 30 91 10229
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica [mm]: | 294 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 88 mm |
| Wysokość [mm]: | 32,6 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| średnica otworu [mm]: | 109 mm |
| Wymiar gwintu: | M12x1.25 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |