Kod: 30 91 10252
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| średnica otworu [mm]: | 96 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 68,8 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 13 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |