Kod: 30 91 10253
Producent:
METELLI
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| średnica otworu [mm]: | 59 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |