
Kod: 30 91 10254
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 305 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23,4 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | stopowy / wysoko nawęglany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 46,9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 145 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02C0115/1012 |