
Kod: 30 91 10255
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Wysokość [mm]: | 69,8 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/06 |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 161 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 24,5 mm |
| średnica otworu [mm]: | 130 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 90 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 35 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 33,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 15 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 2286 0 1 PRO |